Partneři

  • Vyberte stránku:
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ubrusy, prostěradla a bytový textil od výrobce – Jiří Polášek
Krásné a kvalitní ubrusy, prostěradla, povlečení a další bytový textil od českého výrobce! Jiří Polášek – maloobchod, velkoobchod – bytový textil pro vás.

prostěradla
Krásné a kvalitní ubrusy, prostěradla, povlečení a další bytový textil od českého výrobce! Jiří Polášek – maloobchod, velkoobchod – bytový textil pro vás.

Vše pro motorky – bundy, kalhoty, přilby, výfuky Moto Trávníček
Moto Trávníček nabízí vše pro motorky a motoristy. Oblečení na motorky jako jsou bundy, kalhoty a další moto doplňky. Velký výběr a skvělé ceny. Pro motoristy máme opravdu vše – více jak 17000 výrobků!

Nábytkové a stavební kování VDK plus
Široký sortiment nábytkového a stavebního kování. Maloobchod, velkoobchod. Drátěný program, vybavení kuchyní, vybavení bytového nábytku.

Práce na doma, přivýdělek na doma, brigáda ke škole, práce bez podvodu
Práce na doma či přivýdělek na doma, brigáda ke škole, k mateřské, k důchodu či k zaměstnání. Práce a přivýdělek na doma bez podvodů, bez registračních poplatků. Osvědčená a funkční práce a přivýdělek na doma vhodný pro všechny.

Brigáda na doma – Práce na domaPráce z domovaPráce z domuPřivýdělek na doma
Práce a přivýdělek na doma, brigáda na doma, práce na doma, práce z domova, práce z domu. Vyberte si dle svých možností.

Práca na doma, privýrobok na doma, popri materskej, popri dôchodku, pri škole
Zaujíma vás možnosť práce na doma, privýrobok na doma pri materskej, popri dôchodku alebo privýrobok popri škole? Predstavíme vám možnosť, ktorá je bez rizika, bez podvodov, so zmluvou a s minimálnou investíciou.

Numismatika Zlín – Zlaté mince ČeskoslovenskéZlaté mince ČeskéInvestiční zlato,Výkup zlata
Numismatika Zlín nabízí široký sortiment mincí, zlatých mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky. Prodáváme mince, zlaté mince, investiční zlato a stříbrove formě slitků a mincí. Poskytujeme výkup zlata a stříbra, výkup mincí, mediailí, bankovek a ostatního sběratelského materiálu. Vykupujeme i celé sbírky mincí, medailí a bankovek.

London Institute Praha – jazyková škola, jazykové kurzy nabízí oblíbené jazykové kurzy. Máš problémy s angličtinou? Chceš se začít učit francouzštinu nebo se ti pouze líbí španělština a chceš ji umět? Standardní kurzy angličtinykurzy francouzštiny a kurzy španělštiny. Vyzkoušej prestižní jazykovou školu London Institute Praha.

Swarowski, Swarovsky, Svarovski šperky a bižuterie
Swarowski, Swarovsky, Svarovski šperky a bižuterie. Široká nabídka šperků se Swarowski Elements. Náramky, náušnice, prsteny, přívěsky, náhrdelníky a soupravy šperků Swarowski

Patchwork, patchwork látky, deky, výrobky, dárky, materiál a patchwork kurzy
Patchworkmanie.cz je internetový i kamenný obchod s patchwork výrobky. Nabízímepatchwork dekypatchwork polštářepatchwork ubrusy a jiné výrobky. Dodáváme takélátky na patchwork, vatelín a pomůcky pro patchwork. Pořádáme kurzy patchworku.

Numismatika – Výkup mincíVýkup zlataZlaté minceStříbrné mince
Numismatika, numizmatika, to jsou zlaté mince, stříbrné mince, výkup mincí, výkup zlata. Informace o mincích a numismatice.

Hubnutí
Hubnutí, jak zhubnout, proč zhubnout, jak shodit, jak rychle zhubnout, jak zhubnout nohy, zadek, stehna. Informace o hubnutí.

Online půjčka
Online půjčka, informace o půjčka online. Půjčky online pro každého.

Ready made společnosti
Ready made společnosti. Založení, prodej. Ready made rychle, jednoduše a za super cenu.

Reklama na dopravných prostriedkoch

Reklama na dopravních prostředcích

Rekreace na horách

Založení evropské společnosti

Skleníky, pergoly,bazény

Společnost Tridas nabízí široký sortiment výrobků z oblasti balení a přepravy. Kvalitní dřevěné bedny a výroba dřevěných beden pro přepravu výrobků. Skládací paletové ohrádky (paletové nástavce) jsou vhodné pro přepravu a uskladnění zboží na EURO paletách nebo paletách o shodných rozměrech. Všechny překližkové bedny jsou vyráběny dle vlastní výkresové dokumentace. Samotná konstrukce beden z překližky je vždy navrhována v součinnosti se zákazníkem na základě výkresové dokumentace baleného výrobku nebo hmotného vzorku. Paletyjejich výroba a dodávky zabírají v portfoliu společnosti TRIDAS, s.r.o.jedno z předních míst. Dodávané palety se rozlišují dle svého užití a použitých materiálů. Při konstrukci a následně samotné výrobě palet se snažíme vyjít vstříc individuální potřebě každého zákazníka. Společnost také nabízí komplexní řešení exportního balení. Potřebujete zámořské balení pro své výrobky? Obraťte se na nás. Jednou z hlavních výrobkových skupin, kterou firma TRIDAS, s.r.o. nabízí jsou kartonové a lepenkové obaly. Vzhledem k tomu, že obal již dlouho není jen krabice, musí splňovat jak funkci dobrého ochránce drahého a kvalitního zboží, tak i funkci úspěšného obchodníka, který nachází cestu do zákazníkova srdce i peněženky. Nasávaná kartonáž - Produkty z nasávané kartonáže představují významnou skupinu obalů se širokým spektrem jejich použití. Jelikož jsou vyráběny z recyklo-vaného papíru a kartonu, nepředstavují pro životní prostředí žádnou ekologickou zátěž. Ochranné hrany se vyrábějí ze silné lepenky, kraftového papíru a disperzního lepidla. Při výrobě jsou jednotlivé vrstvy opatřeny lepidlem, poté tvarovány a lisovány do požadovaného profilu. Na závěr se stříhají na předem dané délky. Stretch fólie (streč fólie, fixační fólie, průtažné fólie, ovinovací fólie nebo také smrštitelné fólie) se používají zejména pro balení a fixaci zboží přepravovaného na paletách. Vyrábíme také protinárazové obaly. Obaly z pěnových materiálů - pěna je široce uplatňována jako ochranný balicí materiál tam, kde je důležitým aspektem ochrana proti nárazům, pádům a otřesům. Vázací pásky slouží k fixaci a stabilizaci přepravovaného předmětu při dopravě. Jsme schopni dodat všechny typy a rozměry, vždy po předchozí domluvě se zákazníkem. Zasilatelské obaly -nedílnou součástí námi dodávaného sortimentu jsou i obaly vhodné k zabalení Vašich výrobku a jejich následné zaslání zákazníkovi. Ochranné rohy - ochranné rohy z nasávané kartonáže mají více výhody. Jelikož je vyráběn z recyklova-ného papíru a kartonu, nepředstavuje pro životní prostředí žádnou ekologickou zátěž. Samotné obaly jsou taktéž 100% recyklovatelné, neobsahují kovy ani plasty a jsou plně biologicky odbouratelné.

Tridas s.r.o – výroba obalů a obalových materiálůObaly jsou vyráběny technologií  nasávané kartonáže, která využívá jako vstupní surovinu sběrový papír. Obaly vyrobené touto technologií jsou pevné a pružné. Nasávanou kartonáž je možno modelovat do téměř jakéhokoliv trojrozměrného tvaru. Výrobky z nasávané kartonáže se využívají především k  ochraně baleného zboží před nárazy a otřesy. Mezi nesporné výhody patří nízká hmotnost, dobrá skladovatelnost a velmi příznivá cena. Design každého našeho výrobku je speciálně navržen přímo v 3D vizualizaci, tak aby bylo dosaženo nejoptimálnějších deformačních zón a prostorové tuhosti. Ekologický obal z nasávané kartonáže je plně recyklovatelný obal. Výlisek z nasávané kartonáže lze následovně ještě upravit, a to přelisováním za horka, výsekem, potiskem nebo polepem. Tyto dodatečné operace zajišťují větší optickou přitažlivost obalu, který lze mnohdy použít i k samotné prezentaci baleného výrobku. Nasávaná kartonáž je vyráběna z 100% recyklovaných vstupních surovin a sama je 100% recyklovatelná. Jako jeden z mála obalů nasávaná kartonáž splňuje bez podmínek definici ekologického a udržitelného obalu.

Masa papierova - Głównym przedmiotem działalności firmy TRIDAS, s.r.o. jest produkcja opakowań i materiałów opakunkowych. Opakowania produkowano z masy papierowej, do której surowcem podstawowym jest makulatura. Opakowania produkowane przy zastosowaniu tej technologii są wytrzymałe i elastyczne. Masie papierowej można nadać prawie jakikolwiek kształt trójwymiarowy. Produkty z masy papierowej stosowane są przede wszystkim do ochrony towaru pakowanego przed uderzeniami i drganiami.

The main business activity of TRIDAS, s.r.o. is production of packages and packaging materials. Packages are made by molded pulp technology that uses waste paper as the feed material. Packages made by this technology are compact and flexible. The molded pulp can be shaped to almost any 3D form. Products made of molded pulp are primarily utilized for protection of packaged goods against impacts and shocks. Their low weight, good storage life and very favourable price rank among indisputable advantages.Molded fiber. The design of each of our products is specially designed right in 3D visualization so that the most optimal deformation zones and three-dimensional rigidity can be reached. The ecological package made of molded pulp is a fully recyclable package.

Assessment centra
Výběr kandidátů je pro každou společnost klíčovou věcí. Pomůžeme Vám jednoduše, moderní metodou a s velkou časovou úsporou zajistit kvalitní informace pro výběr vhodného kandidáta. Assessment centrum Vám pomůže díky psychologickým dotazníkům a testům pomoci s výběrem vhodného kandidáta. Využijte online assessment centrum.

360° zpětnou vazba
Online diagnostika kandidátů o zaměstnání, která Vám pomůže vybrat kvalitního uchazeče o daný post. Využijte 360° zpětnou vazbu 

Development centrum je moderní nástroj evaluace a především rozvoje lidských zdrojů. Jeho účelem je poskytnout zaměstnavateli spolehlivé a přesné informace o silných stránkách zaměstnance a o možných oblastech jeho dalšího rozvoje.

Osobnostní testy označují skupinu metod, jejichž účelem je mapovat strukturu osobnosti a míru výskytu různých osobnostních vlastností a jevů. Jedná se tak o metody, jejichž výstupem bývají obecná konstatování o tom, jak se jedinec často chová a jak vnitřně prožívá různé situace.

Psychologické testování je tak jen jedním z mnoha nástrojů psychologické diagnostiky vedle např. rozhovoru, anamnézy, pozorování atd.

Assessment centrum
Potřebujete moderní, efektivní a kvalitní metodu výběru kvalitních zaměstnanců či kandidátů na pracovní pozici? Zvolte assessment centrum. Získáte informace o pracovní způsobilosti a potenciálu uchazeče o zaměstnání pomocí psychodiagnostických dotazníků a testů. Realizujte své assessment centrum online! K výběru vhodného zaměstnance jsou určeny samozřejmě i jiné metody – typický a dodnes důležitý je osobní pohovor. Výhodou assessment centra ale je především to, že uchazeč může být podroben celé řadě diagnostických metod a modelových situací, které o něm během jednoho dne dokáží říci leckdy víc, než se může projevit za několik týdnů na dané pozici.

Psychometrické testy a osobnostní testy mohou poskytovat velmi zajímavé informace. Je ale třeba mít na paměti, že často nejde o levnou investici a proto by měl případný zájemce o personální diagnostiku pečlivě vybírat mezi dodavateli metody. Samozřejmostí by v takovém případě měl být plně dostupný manuál zdarma, kde bude metoda představena včetně všech psychometrických kvalit (položková analýza, validita a reliabilita).

Výběr kandidátů většinou probíhá v několika krocích. Prvním krokem bývá protřídění došlých životopisů dle požadavků na danou pozici specifikovaných zadavatelem. K tomuto protřídění je samozřejmě nutné, aby se agentura a zadavatel dohodli na určitém kompetenčním modelu a požadovaných hard-skills, které jsou pro danou pozici klíčové. Následně proběhne podle těchto kritérií první selekce kandidátů, kterou provádí buď ručně zaměstnanec agentury nebo počítač na základě vyhledávacích algoritmů, které pracují s klíčovými slovy vyskytujícími se v životopisech.

Existuje bezpočet agentur zabývajících se výběrem kandidátů od předvýběru až po rozvoj již vybraných uchazečů. Tato možnost sice stojí více než interní výběr, ale mívá také větší úspěšnost.

V personální praxi je psychodiagnostika využívána hlavně při výběru nebo rozvoji kandidátů. Testy, rozhovor i pozorování pomáhají zkušeným specialistům odhalit klíčové informace o uchazeči nebo správně identifikovat rozvojové potřeby.

K těmto účelům využívá psychodiagnostika různé metody, které se dají rozdělit na dva základní směry, které se liší v tom, jak jsou strukturovány a svým způsobem využití.